Facebook Money Making Forum
Registrirajte se odmah sad ! Ako ste već član našeg foruma onda se jednostavno ulogirajte !

Join the forum, it's quick and easy

Facebook Money Making Forum
Registrirajte se odmah sad ! Ako ste već član našeg foruma onda se jednostavno ulogirajte !
Facebook Money Making Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Metode zarade za Adf.ly

Go down

Metode zarade za Adf.ly Empty Metode zarade za Adf.ly

Postaj  Admin čet svi 12, 2011 2:09 pm

1. metoda


Dijeli linkove s prijatelj
ima


- Prva metoda je jedna od najjednostavnijih
- Shrinkajte svoj zanimljivi sadrzaj, pjesmu, stranicu... I posaljite svojim prijateljima koje bi to moglo zanimati
- Uz windows live messenger, shrinkate linkove sa youtube-a mozete vrlo brzo razmijeniti sa prijateljima kroz uobicajeni razgovor
- Pokusajte uz svaki razgovor poslati im barem po 1 adf.ly link koji je naravno vezan uz razgovor
- U 90 % slucajeva vas prijatelj ce kliknuti na link da vidi šta ste htjeli podijeliti s njim
- Isto vrijedi za bilo koji messenger program, ukljucujuci i facebook chat naravno
- Ova metoda je „sigurna metoda“ ali njezin nedostatak je taj što nije automatizirana, ali za one koji se puno dopisuju na dan ovo moze dobro koristit kao sekundarni način zarade uz adf.ly



2. metoda

Facebook metoda


- Facebook metoda je jedna on najrazvijenijih, najučestalijih i najisplativijih metoda uz adf.ly
- Sigurno ste naišli na glupe grupe tipa „Nevjerovatno, pogledajte šta se događa u ženskim svlačionicama“
- E baš takve stranice, najviše zarađuju
- Ovu metodu i ja koristim, u 2 dana 7 000 klikova i 5.5 dolara sam zaradio uz tu metodu, a tek sam krenio.
- Za one koji nisu upoznati s ovom metodom, napisat cu korak po korak tutić

Korak 1
Napravite Facebook stranicu.

Korak 2
Postavite „privlačno ime“ kao npr.

Tajni trik za pobjedu u bilo kojoj borbi.
Top 10 načina kako izaći iz problema s roditeljima!
...
Ili samo stranice koje kriju iza sebe zanimljivi sadržaj.

Korak 3
Odaberite „Domaća poslovna djelatnost“ a zatim označite:
"Ja sam službeni predstavnik te osobe, tvrtke, glazbene skupine ili proizvoda te imam dozvolu za izradu ove Stranice.


Korak 4
Učitajte sliku koja ima veze s naslovom stranice, ali nemojte davati nikakav konkrentan sadržaj (sadržaj koji se nalazi iza adf.ly linka)

Korak 5
Kliknite na "Uredi stranicu" ispod slike profila i uklonite sve nepotrebne aplikacije.

Korak 6
Nakon što ste obrisali sve nepotrebne aplikacije, dodajte FBML aplikaciju.

Korak 7
Najteži korak je FBML, netko zna ali netko ne zna taj jezik, uredite ga tako da ljudi nakon što lajkaju, moraju kliknuti na vaš adf.ly link kako bi pogledali sadržaj!
(ako ne znate šta sa FBML skriptama, ja imam ponudu za vas, ponuda je na kraju tutorijala)
Korak 8
Nakon što ste savladali FBML skriptu za VIRALNI razvoj vaše stranice, odite na zid vaše stranice i kliknite na „Postavke“
U sekciji „Postavke“ odredite
(„Glavni pogled za one koji nisu članovi“: Postavite vaš FBML tab)

3. metoda


Youtube met
oda

Imate li youtube channel?
- Ako imate, ovo je prava metoda za vas.
- Sve sto trebate napraviti je dodati koji adf.ly link vezan uz vaš video i dodati „pop up“ na vašem videu (tekst koji se prikaze u okviru za vrijeme videa) – sry ne znam pravi naziv
- Ako vaš video ima puno pogleda, izbacivat ce ga među prvima iz ključnih riječi, što znaci da ce pogledi samo rasti, recimo da svaki 5 korisnik koji pogleda vaš video stisne na navedeni link, uz to još ako imate više videa = dobra zarada u 30 dana (razdoblje isplate)

Za one koji NEMAJU youtube CHANNEL, ima lijeka, možda čak i isplativijeg, to provjerite sami...
- Pronađite nove i polularne video isječke, bila to glazba ili tutorijali, serije ili traileri, jednostavno nije bitno
- Promijenite taggove, HQ i ostalo
- Nakon što vaš video ima više od 1000 pogleda dodajte „page annonation“ : Ovaj video je star, molim vas kliknite na link u opisu kako bi ste pogledali najsvježiju verziju. Stavite vaš adf.ly link iza kojeg se nalazi original video s youtube-a
- Oko 90% ljudi ce kliknuti na vaš link koji je ga preusmjeriti na originalni video

4. metoda

Forum met
oda


- Registrirajte se na jedan ili više foruma koji nemaju previše članova, ali imaju veliku posjetu
- Na vecini foruma korisnici se moraju registrirati kako bi pogledali linkove u temama,
- Odite na neki podforum, koji vas zanima i tu postavite neke teme s download linkovima
- Kopirajte nečije tutorijale, sudjelujte u raspravama jednom na dan
- Postavite link od vašeg bloga ili drugog bloga koji nije vaš a ima veze s temom o kojoj se priča
- Dobar izbor su forumi sa download linkovima, kada netko nešta trazi, on ce se i registrirati (jednokratno) samo da „Pokupi“ link koji traži
- Budite maštoviti
- Ako pravilno radite, ovo je metoda koja nece donjeti puno zarade, ali uz sve ostale metode, ova je automatizirana
- Postavite najcesce na teme gdje nema nikog, samo gosti gledaju
- Postavite tako linkove na par tema i zarada ce s vremenom rasti, ne pretjerano ali kada jednom sredite ovu metodu, više ne morate raditi s njom


5. metoda


PTC metoda


(na ne duljim, ova metoda je samo za one koji znaju šta je PTC, i koji su vec bili u tome ili su trenutno)


- Zarađujete preko PTC metode? Ova metoda je dobra za vas, ako mislite da vas PTC stranica neće isplatiti (SCAM)
- Neke od PTC stranica na kojima možete napraviti face accauntove je bux.to
- primjer kako sam ja to napravio –
- prije 2 godine sam klikao kao lud na PTC stranici, u mjesec dana skupio sam 500$ dolara i stavio isplatu, novci naravno jos nisu dosli zato sto je stranica SCAM!
- Novac naravno nisam zaradio na pošten način nego putem bota, to uostalom nije bitno, bitno je ako imate nesto love na takvim stranicama, a stranica smrdi na SCAM, jedino što će vam napraviti je „CONVERT TO AD“ sekcija...
- Vi stavite svoj URL stranice, opis stranice i platite naravno novcima sa racuna (ne preko kreditne kartice, nego novac koji posjedujete na toj ptc stranici)
- 24 sata ce vam pisati : „pending audit“ a nakon toga vas oglas ce krenit po bux.to
- Ja sam uzeo 2 puta sa 179 dolara 10 000 posjeta, sto je ukupno cak 20 000 posjeta na moj adf.ly link koji sam stavio
- S tim sam zaradio oko 5 dolara, naravno nije bilo svih 20 000 pogleda na adf.ly, bilo je oko
- 6 000 sto je za mene dobro, s tim da te novce sa bux stranice ionako nebi dobio



6. metoda


Twitter metoda



[size=medium][align=center]- Predpostavljam da svi znate šta je twitter i kako radi... Pa krenimo na korake

1. Napravite najmanje 3 twitter računa.

Možete koristiti svoje ime ili pravite fake acc-ove..Najbolje ako koristite ženstvena imena, kao što su Rachel, Kyle, Amanda, Jennifer itd...

2. Za prikaz slike, možete birati vlastite slike ili scene / emo tinejdžeri. Nikada nemojte odabrati sliku iz crnatog filma, ili pretjerano popularne osobe.

3. Zatim, koristeći tweet bot pratite 1000 ljudi na dan.

(ZA LINK BESPLATNOG TWEET BOTA JAVITE MI SE U INBOX)

4. Pričekajte 24 sata i koristeći bot, unfollow svakoga tko ne prati vas.

5. Nakon što imate barem 1000 followera na sva 3 računa, krenite sa postanjem adf.ly linkova

Admin
Admin

Broj postova : 15
Join date : 12.05.2011

https://facebook-money.forumhr.com

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.