Facebook Money Making Forum
Registrirajte se odmah sad ! Ako ste već član našeg foruma onda se jednostavno ulogirajte !

Join the forum, it's quick and easy

Facebook Money Making Forum
Registrirajte se odmah sad ! Ako ste već član našeg foruma onda se jednostavno ulogirajte !
Facebook Money Making Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fulltraffic - Plaćanje po prikazu

Go down

Fulltraffic - Plaćanje po prikazu Empty Fulltraffic - Plaćanje po prikazu

Postaj  Admin čet svi 12, 2011 1:38 pm

Ovo je PPI program koji za 1.000 impresija placa od 0.70-1.50$.Da bi njihove oglase postavili na vas sajt ili blog potrebno je samo da se registrujete i nakon reg.
kreirate AD ZONU i poslije toga dobijete kod koji zalijepite negdje na vasem sajtu ili blogu.
Nakon 1-2h oglasi ce se pocet prikazivat.

Oglasi se prikazuju na nacin tako kada posjetioc udje na vas sajt i nakon sto se sajt upotpunosti ucita pojavi se njihova reklama i onda posjetio treba da klikne
skip add i ponovno ga vrati na vas sajt.Vi mozete namjestit kolika puta jednom posjetitelju da se prikaze oglas ovisno o tome koliko ce on napraviti impresija na sajtu.

Za isplatu je potrebno iskupiti 50$,a isplate se vrse preko alertpaya u paypala i trenutno jos postoje opcije preko ceka i direktne uplate na vas racun, ali su u mene ove zadnje 2 vrste placanja trenutno nedostupne, ne znam zasto.Ja sam se ovde reg. prije 3 dana i do sada sam prezadovoljan prvim reakcijama i samom zaradom.Ja mislim da sve uredno placaju posto nigdje nisam nasao da se neko zali da nije primio isplatu.

Ako imate na vasem sajtu ili blogu 2.000-3.000 posjeta mozete svaki dan zaraditi min. oko 6-10$ ovisno o tome koliki ce vam biti CPM odnosno kako ce te podesiti impresije prema jednom posjetitelju(broj impresija za jednu posjetu) .Moram jos napomenuti da se znatno CTR na adsensu smanji kada se postave ovi oglasi barem je kod mene takva situacija,ali mi to ne smeta jer opet zaradim mnogo vise nego sto zaradim inace samo na adsensu.

Admin
Admin

Broj postova : 15
Join date : 12.05.2011

https://facebook-money.forumhr.com

[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.