Facebook Money Making Forum
Registrirajte se odmah sad ! Ako ste već član našeg foruma onda se jednostavno ulogirajte !

Join the forum, it's quick and easy

Facebook Money Making Forum
Registrirajte se odmah sad ! Ako ste već član našeg foruma onda se jednostavno ulogirajte !
Facebook Money Making Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Porez na adsense?

Go down

Porez na adsense? Empty Porez na adsense?

Postaj  Admin čet svi 12, 2011 2:26 pm

Zanimljivo pitanje na koje ces dobiti jako puno razlicitih odgovora.

Evo bas mi je pre par dana mrgood na svom blogu rekao da sve jako brzo ide preko WU i da se novac odmah podize bez ikakvih problema.

E sad, za te sume od 100 $ nije nesto jasno definisano koliko ja znam.
Vecina sa kojima sam pricao su ti u fazonu: ko ce da te cima za to, to nije velika suma, niko to ne gleda dza bu. Tako da ono, opet ti kazem, bice podeljena misljenja.

Ja bih ti preporucio ako mislis ozbiljno da se bavis internet zaradom, da kada dodje vreme za to otvoris firmu ili sta vec procenis da ce ti najbolje odgovarati i lepo da to povezes sa tim i vidis tacno koliki je porez i ostali troskovi.

To je neko moje vidjenje toga, a da znas da ja inace licno nemam puno iskustva sa AdSense-om jer radim najvise na domacem trzistu gde ne podnosim AdSense, jer smatram da ima boljih nacina zarade.

Tako da eto, puno puta presipana ova tema iz supljeg u prazno, ali tacnog pravila i nema bas. U zemljama bez pravog zakona, tesko nesto moze biti precizno definisano.

Ali znace neko mnogo bolje da ti objasni to od mene, neko ko vise radi sa AdSense-om, pa i mene bas zanima sta ce ko imati da kaze kako to regulisati na najbolji i da kazem najlegalniji nacin


Sada je aktualna porezna prijava za 2010. i znam da si, ako ostvaruješ zaradu iz inozemstva, dužan podnijeti poreznu prijavu. Čovjek samo još nije rekao šta se događa ako ne prijaviš Mislim da te za sada neće ganjati ako ne prijaviš neke sitnije iznose.

Nisam još počeo zarađivati online, tako da ne govorim iz vlastitog iskustva, ali sam se i ja malo raspitivao. S obzirom da imam firmu (offline), planiram kad krene ozbiljnija online zarada provući to na taj način, čini mi se isplativije nego strepiti hoće li mi porezna sjesti s nekom kaznom. Mislim da tako rade i ozbiljniji igrači ovdje, vjerojatno veći dio ide preko firme.
A jasno ti je i da se o nekim stvarima i nije pametno javno izjašnjavati, barem ne detaljno.

Uglavnom, mislim da manji iznosi još prolaze bez problema, barem za sada dok ovaj OIB ne profunkcionira, ali prilično sam siguran da neće još dugo biti tako.

Admin
Admin

Broj postova : 15
Join date : 12.05.2011

https://facebook-money.forumhr.com

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.