Facebook Money Making Forum
Registrirajte se odmah sad ! Ako ste već član našeg foruma onda se jednostavno ulogirajte !

Join the forum, it's quick and easy

Facebook Money Making Forum
Registrirajte se odmah sad ! Ako ste već član našeg foruma onda se jednostavno ulogirajte !
Facebook Money Making Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zarada od google Adsense-a

Go down

Zarada od google Adsense-a Empty Zarada od google Adsense-a

Postaj  Admin čet svi 12, 2011 1:24 pm

Mnogi pričaju kako je G adsense mrtav i kako nema bog zna kakve zarade u njemu "Zaradio sam samo 2$ ovaj mjesec, ovaj sistem ne radi...". E tu se upravo varate jer tih 2$ treba pretvoriti svojim radom i nadopunjavanjem sadržaja na stranici u 4 pa 6 pa 8 pa 10.

Ovaj način zarade najčešće koriste takozvani "informeri" koji prave stranice vezane za određene teme. Što više stranica na vašem sajtu ima više ljudi će dolaziti i bit će više klikova po postavljenim google oglasima.

Ukratko google vam nudi suradnju da date prostor na svojoj stranici gdje će se pokazivati relevantni oglasi. Za svaki pojedini klik na oglas vi dobivate postotak od cijene plaćene s strane oglašivača u adsense sistemu. Znači ako ljudi klikću po vašim oglasima vi ćete zarađivati.

Ovaj način zarade nije za one koji žele slavu "preko noći". Ovaj sistem je za one koji će svaki dan napisati barem jednu stranicu sadržaja na svoj sajt.

Jedan od poznatijih giganta "the next internet millionare" je Joel Comm koji je izgradio cijelo carstvo na G adsensu.

Ako se već uhvatite u koštac s adsensom molim vas nemojte koristiti article grabbere (programi koji kopiraju sadržaj iz article direktorija i generiraju vam adsense stranice) - zašto? Zato što veliki G zna ako je nešto duplikat sadržaja i vidi koji od ta dva sadržaja je postavljen prije na web. Ovakvom tehnikom ćete samo uspijeti da vas google na ljestvici rezultata spali u nedogled i nitko živ neće ni znati da vaš sajt postoji.

Strategije za korištenje adsensa su ogromne. Čak ne trebate ništa ni uložiti. Možete krenuti sa najobičnijim blogom (blogger.com, squidoo, hubpages) i početi postavljati svoj sadržaj.

Knjiga koju preporučujem je Google adsense secrets 4.0 od dotičnog Joel Comma. Budite pažljivi kada naručujete ovu knjigu jer ima caka 22 sitnim slovima napisana koja vam može odnjeti više para svaki mjesec, sve legalno (nadam se da ste čuli za torente )

Moj savijet je jednom kada vam adsense počne donositi određeni broj novaca dnevno - otvorite drugu stranicu i počnite proces nanovo. Ima ljudi koji imaju preko 80 tak stranica koje generiraju po 20 tak dolara dnevno. Zbilja me tu ne morate poslušati jer se dobra zarada može zaraditi samo pomoću jedne stranice(bloga), al čuj zašto stavljati sva jaja u jednu košaru?

Preporučio bi da stranice(blogovi) budu na engleskom jeziku jer većina ljudi ipak komunicira engleskim jezikom. Ipak smo mi samo kap u moru

Pozdrav i puno uspijeha!

Admin
Admin

Broj postova : 15
Join date : 12.05.2011

https://facebook-money.forumhr.com

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.