Facebook Money Making Forum
Registrirajte se odmah sad ! Ako ste već član našeg foruma onda se jednostavno ulogirajte !

Join the forum, it's quick and easy

Facebook Money Making Forum
Registrirajte se odmah sad ! Ako ste već član našeg foruma onda se jednostavno ulogirajte !
Facebook Money Making Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Smowtion oglasi (Zamjena za Adsense) **

Go down

Smowtion oglasi (Zamjena za Adsense) ** Empty Smowtion oglasi (Zamjena za Adsense) **

Postaj  Admin čet svi 12, 2011 1:45 pm

Ovo je novi PPC program koji ima neke razlicitosti od ostalih.Placaju po kliku ali i za svaki 1.000 impresija,cijena za 1.000 impresija nije fiksna isto kao ni kod klika jer mnogo toga zavisi o cijeni klika i cijeni za 1.000 impresija.Takodje imaju oglase koji se zovu -klikni me-,to su oglasi koji posjetioce navode jednostavno da kliknu i oglas bude kao neka igra i kad posjetioc pocne da igra,prebaci ga na odgovarajuci sajt.

Oni vam daju 80% od cijene oglasa znaci smao 20% uzimaju sebi.Ima i referal sistem koji funkcionise tako kada se nego preko vas registruje svako 6 mjeseci vi imate 10% od ukupne njegove zarade.Oni tih 10% od ukupne zarade referala daju od sebe da nebi neko pogresno razumio.

Imate i jos jedan nacin postavljanja oglasa a to je Popunders.To je nesto kao pop up ne znam tacno nisam ovo isprobao,ali znam kada neko posjeti vas sajt otvori se i neki od oglasa ali nisam upoznat kako tada placaju.


Podrzavaju 3 nacina placanja:pay pal,cekom i Smowtion MasterCard(kad zaradite prvih 20dolara oni vam to odbiju i posalju vam njihovu karticu i jednostavno novac mozete podici sa bankomata).

Admin
Admin

Broj postova : 15
Join date : 12.05.2011

https://facebook-money.forumhr.com

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.